Литий диск Angel Baretta 301 5,5x13/4x114,3 ET30 DIA67,1
від 1 957 до 2 138 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Angel Baretta 301 1
Характеристики
Angel Baretta 301 5,5x13/4x114,3 ET30 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Baretta 301 5,5x13/4x114,3 ET30 DIA67,1
Сортувати
Angel Baretta 301 5.5x13 4x114.3 ET30 DIA67.1 S | 1 957 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Baretta 301 S R13 W5.5 PCD4x114.3 ET30 DIA67.1 | 2 012 грн. |
Диск Angel Baretta 301 Silver R13 W5,5 PCD4x114,3 ET30 DIA67,1 | 2 088 грн. |
Angel Angel Baretta 301 5.5x13 4x114.3 ET30 DIA67.1 S | 1 985 грн. |
Angel Baretta 301 S R13 W5.5 PCD4x114.3 ET30 DIA67.1 | 2 063 грн. |
Angel Baretta 301 5.5x13 4x114.3 ET30 DIA67.1 S | 1 985 грн. |
Angel Baretta 301 S R13 W5.5 PCD4x114.3 ET30 DIA67.1 | 2 083 грн. |
Angel Baretta 301 5.5x13 4x114.3 ET30 DIA67.1 S | 2 138 грн. |
Angel Baretta 301 (R13 W5,5 PCD4x114,3 ET30 DIA67,1) 1564772 | 1 958 грн. |
Закрити
Схожі