Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Deer/Yogurt 150 g 1 шт
Animonda Vom Feinsten Adult Deer/Yogurt 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Deer/Yogurt 150 g 1 шт
Вологий беззерновий корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult with Deer + | 70 грн. |
Вологий корм Animonda Vom Feinsten Adult with Deer + yogurt з олениною та | 71 грн. | Продавець: ЗооЛео |
Консервований корм Animonda Vom Feinsten - волого корм для дорослих собак, | 71 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 64 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 44%, лосось 7.5%, форель 7.5%, суперпреміум
від 54 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 20% яловичина, курка 4%, свинина, індичка, паприка, майоран, базилік, суперпреміум
від 71 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, свинина, овочі, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52%, яловичина, індичка, курка 20%, свинина, овочі, лосось 4%, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, індичка, 4% лосося, шпинат, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 14% яловичина, курка, 8% баранина, свинина, клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
від 70 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 40 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, 5% індичка, морква 2%, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 65% м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, птиця, свинина), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 4%, яловичина, свинина, індичка 5%, паприка, майоран, базилік, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 42% м'ясо та м'ясні продукти (курка, свинина), 15% лосось, 6% креветки, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, яйце та яєчні продукти (2% яйце), мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, яловичина, риба, молюски, краби, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина, тріска, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, свинина, куряче філе, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: оленина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, свинина, овочі, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 72 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (свинина 100%), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (індичка 100%), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 14% яловичина, курка, 8% баранина, свинина, клас: суперпреміум
від 63 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча гомілка 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 66 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (курка 5%), злаки (рис 4%), молюски, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, кролик, свинина, овочі, субпродукти, клас: суперпреміум