Корм для собак Animonda Vom Feinsten Forest Venison 1 шт
71 грн. Купити! Консервований корм Animonda Vom Feinsten - волого корм для дорослих собак,Маркетплейс: Rozetka.ua ЕКСПЕРТПЕТЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Animonda Vom Feinsten Forest Venison 0.15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Animonda Vom Feinsten
від 41 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
від 70 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, 5% індичка, морква 2%, суперпреміум
від 54 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 65% м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, птиця, свинина), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, яйце та яєчні продукти (2% яйце), мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 4%, яловичина, свинина, індичка 5%, паприка, майоран, базилік, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина, тріска, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 42% м'ясо та м'ясні продукти (курка, свинина), 15% лосось, 6% креветки, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, яловичина, риба, молюски, краби, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, свинина, яловичина, шинка, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, 14% куряча печінка, свинина), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 23% яловичина, 10% баранина, індичка, курка, кролик, свинина, суперпреміум
від 71 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: оленина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 46 грн.
вологий корм, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 74 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, для вибагливих, в составе: лосось, оселедець, фрукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 85% м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 58 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, риба та рибопродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: курка, тунець, клас: суперпреміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (35% яловичина, 8% серце індички), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум