Литий диск ANZIO Spark 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 2Фото 3 | від 5 430 до 7 088 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ANZIO Spark 17
Характеристики
ANZIO Spark 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Spark 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Anzio Spark R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 BLACK POLISHED | 7 088 грн. |
Anzio Spark R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Polished SKE65638O83-1 | 6 099 грн. |
Anzio Spark R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Silver | 5 605 грн. |
Anzio Spark R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Silver SKE65638O81 | 5 430 грн. |
Anzio Spark R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Polished | 6 304 грн. |
Диски Anzio Spark 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (black polished) (1000947740) | 6 198 грн. |
Диски Anzio Spark 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (silver) (1001471067) | 5 743 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі