Литий диск ANZIO Spark 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Відео 2Фото 3 | від 7 255 до 8 387 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Spark 10
Характеристики
ANZIO Spark 8x18/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Spark 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Anzio Spark R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Black Polished SKA80845B73-1 | 7 692 грн. |
Anzio Spark R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Silver | 7 503 грн. |
Anzio Spark R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Silver SKA80845B71 | 7 255 грн. |
Anzio Spark R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Black Polished | 7 955 грн. |
Диски Anzio Spark 8x18 5x112 ET45 DIA70,1 (silver) (1000828627) | 7 892 грн. |
Диски Anzio Spark 8x18 5x112 ET45 DIA70,1 (black polished) (1000829571) | 8 387 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі