Литий диск ANZIO Split 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 3 | від 6 735 до 7 695 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 polar silver | 7 695 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Silver SPL75745W31 | 6 779 грн. |
Anzio Split R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Silver | 7 006 грн. |
Диски Anzio Split 7,5x17 5x120 ET45 DIA72,6 (polar silver) (1001090179) | 6 735 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі