Литий диск ANZIO Split 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Відео 1Фото 3 | від 6 779 до 7 121 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Anzio Split R17 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 polar silver | 6 912 грн. |
Anzio Split R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Racing Black SPL70750L14-5 | 6 779 грн. |
Anzio Split R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Racing Black | 7 006 грн. |
Anzio Split R17 W7 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 Racing Black | 7 121 грн. |
Диски Anzio Split 7x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (racing black) (1001271678) | 6 859 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі