Литий диск ANZIO Turn 6,5x16/5x112 ET45 DIA70,1
Фото 3 | від 5 294 до 6 480 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Turn 43
Характеристики
ANZIO Turn 6,5x16/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Turn 6,5x16/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Anzio Turn R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 polar silver | 6 480 грн. |
Anzio Turn R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Racing Black TU65645B74-5 | 5 294 грн. |
Anzio Turn R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Racing Black | 5 465 грн. |
Anzio Turn R16 W6.5 PCD5x112 ET45 DIA70.1 Racing Black | 6 480 грн. |
Диски Anzio Turn 6,5x16 5x112 ET45 DIA70,1 (racing black) (1000946662) | 6 074 грн. |
Диски Anzio Turn 6,5x16 5x112 ET45 DIA70,1 (polar silver) (1000478609) | 5 908 грн. |
Закрити
Схожі