Монітор AOC CU34V5CW 34 " чорний
Фото 9
AOC CU34V5CW 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.2 • HDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики CU34V5CW
Колір
Типмонітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність3 000:1
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.2
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD65 Вт
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіPBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
AMD FreeSync
Поворот екрана
Регулювання висоти
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Вебкамера
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 43 →
Монитор AOC CU34V5CW/BK
34", VA, 3440 x 1440, 100 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Bluetooth, 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.... ще2, поворот монитора (Swivel), регулировка наклона, регулировка по высоте, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, черный,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор 34" AOC CU34V5CW/BK
Монітор 34" AOC CU34V5CW/BK / AOC / 34" / 3440x1440 / VA / 100Hz / 4ms GtG / Надширокі (21:9) / 300 cd/m² / 3 000:1 / 60 W /... ще100x100 / 36міс. / АЛ-00002861
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
AOC Монітор AOC CU34V5CW/BK TFT 34, USB-hub, webcam,колонки
MTA.uaЗ нами 8 років
Монітор AOC 34` CU34V5CW/BK
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Монітор 34" AOC CU34V5CW/BK