Літня шина Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104R
Виберіть розмір шин
Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aoteli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aoteli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104R
Усі ціни 9 →Шина Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104/102R | 3 001 грн. |
Aoteli Effivan (195/70R15C 104R) | 3 070 грн. |
Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104/102R | 3 132 грн. |
Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104/102R 117711 | 3 257 грн. |
Шини Aoteli EffiVan 195/70 R15C 104R | 3 190 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →