Литий диск Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76,1
Фото 3 | від 4 960 до 8 224 грн. Порівняти ціни 35 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76,1
Сортувати
Литые диски Ronal R56 R15 W6 PCD5x112 ET45 DIA76.1 (MB) 1001017428 | 6 592 грн. |
Ronal R56 R15 W6 PCD5x112 ET45 DIA76.1 Matt Black | 5 924 грн. |
Ronal R56 6x15 5x112 ET45 DIA76.1 MB | 6 276 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x112 ET45 DIA76,1 (MB) | 6 600 грн. |
Ronal R56 (R15 W6.0 PCD5x112 ET45 DIA76.1) CS | 6 317 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі