Жорсткий диск Apacer AC532 AP2TBAC532B-1 2 ТБ
Фото 8 |
Apacer AC532 AP2TBAC532B-1 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC532 AP2TBAC532B-1 2 ТБ
Усі ціни 108 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Apacer AC532 Black (AP2TBAC532B-1) | 2 789 грн. |
Жесткий диск Apacer AC532 Black 2.0TB USB (AP2TBAC532B-1) AP2TBAC532B-1 | 2 760 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC332 Black 2 TB (AP2TBAC532B-1) | 2 769 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC352 White 2 Tb (AP2TBAC532W-1) | 2 930 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC352 White 2 Tb (AP2TBAC532W-1) | 2 985 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидкість роботи, якість виконання не виявив Валерій O.: користуюся Apacer AP2TBAC532B-1 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Apacer AC532 AP2TBAC532B-1
Ціни на Apacer AC532 AP2TBAC532B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC532 AP1TBAC532B-1 1 ТБ | від 2 014 грн. | 101 пропозиція | ||
Apacer AC532 AP2TBAC532B-1 2 ТБ | від 2 707 грн. | 109 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Гарний варіант за власний кошт!