Жорсткий диск A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK 2 ТБ
Відео 3Фото 11 |
A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Середня модель сімейства захищених водонепроникних зовнішніх жорстких дисків форм-фактора 2.5" з лінійки HDD-накопичувачів Durable HD650, що складається з 4-х пристроїв ємністю 1/2/4/5 ТБ. Трикомпонентна система складається з прогумованого силіконового корпусу, міцного текстурованого пластикового корпусу і внутрішнього демпфуючого підвісу накопичувача, що забезпечує високий рівень безпеки інформації, що зберігається на накопичувачі, і гарантує її цілісність при падінні.
Жорсткий диск A-Data DashDrive Durable HD650 USB 3.1 позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання та перенесення даних користувача. пий невеликих баз даних та системних розділів. Підтримується підключення до ігрових консолей як резервне сховище для ігор. Не вимагає підключення окремого блока живлення, отримує енергію від USB 3.2 Gen1 через комплектний кабель. При використанні фірмового програмного забезпечення Backup ToGo можна здійснювати швидке резервне локальне або хмарне копіювання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK 2 ТБ
Усі ціни 94 →Зовнішній жорсткий диск Adata 2TB (AHD650-2TU31-CBL) | 2 999 грн. |
Внешний жесткий диск Adata 2TB (AHD650-2TU31-CBL) | 2 944 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Durable HD650 2TB AHD650-2TU31-CBL | 3 369 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2tb adata (ahd650-2tu31-cbl) | 3 144 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Durable HD650 2 TB (AHD650-2TU31-C | 3 349 грн. |
Модификації A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK
Ціни на A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD650 AHD650-1TU31-CBK 1 ТБ | від 2 132 грн. | 100 пропозицій | ||
A-Data HD650 AHD650-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 753 грн. | 100 пропозицій |