USB-флешка Apacer AH25B 32 ГБ
Відео 1Фото 9 |
Apacer AH25B 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH25B 32 ГБ
Усі ціни 107 →APACER USB 3.1 AH25B 32GB Red (AP32GAH25BR-1) | 229 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Apacer AH25B Red (AP64GAH25BR-1) AP64GAH25BR- | 173 грн. |
Apacer AH25B 32GB USB3.1 (AP32GAH25BR-1) Red | 207 грн. |
APACER USB 3.1 AH25B 32GB Red (AP32GAH25BR-1) | 229 грн. |
Накопичувач APACER 32GB USB 3.1 AH25B Black (AP32GAH25BB-1) AP32GAH25BB-1 | 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороший флеєш-накопичувач. Усю годину купивши за 200 грн. З 64гб - 54 гб. За ці гроші досить неплохо Ємність, ціна Повільненька, але й на тому дякую за цю ціну Ярослав: користуюся Apacer AH25B 64Gb більше року |
Великий обсяг Apacer AH25B 128GB немає програми з відновлення і через пів року не активної роботи здох контролер його у продажу не де немає. Чип пам'яті стертий. користуюся Apacer AH25B 128Gb кілька місяців |
Флешка вогонь трохи гріється, компактний недолік немає вуха одягнути на зв'язку з ключами, швидкість читання 22-25 мб в сек. Металевий корпус,компактна та яскравий червоний колір. Немає вуха для кріплення на зв'язку з ключами або карабін, можна втратити ковпачок. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer AH25B
Ціни на Apacer AH25B |
---|---|---|---|---|
Apacer AH25B 16 ГБ | від 168 грн. | 18 пропозицій | ||
Apacer AH25B 32 ГБ | від 170 грн. | 110 пропозицій | ||
Apacer AH25B 64 ГБ | від 183 грн. | 104 пропозиції | ||
Apacer AH25B 128 ГБ | від 281 грн. | 108 пропозицій | ||
Apacer AH25B 256 ГБ | від 566 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →