USB-флешка Apacer AH355 3.1 32 ГБ (AP32GAH355BP-1)
Фото 4 |
Apacer AH355 3.1 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer AH355 3.1
Ціни на Apacer AH355 3.1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH355 3.1 16 ГБ | від 239 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 3.1 32 ГБ | від 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 3.1 64 ГБ | від 342 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 3.1 128 ГБ | від 287 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →