Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Всесезонна шина Aplus Rock Shredder-R/T 225/75 R16 115Q

Фото - Шини Aplus Rock Shredder-R/T 225/75 R16 115Q
Фото 6
Виберіть розмір шин
Aplus Rock Shredder-R/T 225/75 R16 115Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
225 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
115
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus Rock Shredder-R/T 225/75 R16 115Q

Aplus Rock Shredder R/T 225/75 R16 115Q

Бренд - Aplus;Діаметр - 16;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - Q;Ширина - 225;Профіль - 75;Індекс навантаження - 115;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
9 724 грн.

Aplus Rock Shredder-R/T (225/75R16 115Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 995 грн.

Aplus Rock Shredder RT 225/75 R16 115Q 2AP2536H1

Aplus Rock Shredder RT 225/75 R16 115Q
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 677 грн.

Всесезонна шина Aplus Rock Shredder R/T 225/75 R16 115Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 113 грн.

Динаміка цін на Aplus Rock Shredder-R/T 225/75 R16 115Q