Всесезонна шина Aplus Rock Shredder-R/T 245/70 R16 113Q
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Aplus Rock Shredder-R/T 245/70 R16 113Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus Rock Shredder-R/T 245/70 R16 113Q
Усі ціни 15 →Aplus Rock Shredder RT 245/70 R16 113/110Q | 4 917 грн. |
Aplus Rock Shredder-R/T (245/70R16 113Q) | 4 655 грн. |
Aplus Rock Shredder RT 245/70 R16 113/110Q | 5 120 грн. |
APLUS Всесезонна шина APLUS Rock Shredder RT 245/70R16 113/110Q | 4 579 грн. |
Всесезонна шина APLUS Rock Shredder RT 245/70R16 113/110Q | 4 536 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →