Вентилятор APNX FP1-140 PWM ARGB Black (APF4-PF11217.11)
Фото 9 |
APNX FP1-140 PWM ARGB Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 30 мм
Оберти:до 1300 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FP1-140 PWM ARGB Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APNX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APNX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APNX FP1-140 PWM ARGB Black
Усі ціни 13 →APNX FP1 140 ARGB (APF4-PF11217.11) Black APF4-PF11217.11 | 639 грн. |
Вентилятор APNX FP1-140 ARGB Black (APF4-PF11217.11) APF4-PF11217.11 | 639 грн. |
Вентилятор APNX FP1-140 ARGB Black (APF4-PF11217.11) | 659 грн. |
Вентилятор APNX FP1-140 ARGB Black (APF4-PF11217.11) APF4-PF11217.11 | 639 грн. |
Вентилятор APNX FP1-140 ARGB Black (APF4-PF11217.11) APF4-PF11217.11 | 692 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації APNX FP1-140 PWM ARGB Black
Ціни на APNX FP1-140 PWM ARGB Black |
---|---|---|---|---|
APNX FP1-120 PWM ARGB White | від 499 грн. | 12 пропозицій | ||
APNX FP1-120 PWM ARGB Black | від 499 грн. | 12 пропозицій | ||
APNX FP1-140 PWM ARGB White | від 639 грн. | 12 пропозицій | ||
APNX FP1-140 PWM ARGB Black | від 639 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →