Вентилятор ARCTIC BioniX P140 Grey/White (ACFAN00160A)
Відео 2Фото 6 |
ARCTIC BioniX P140 Grey/White
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 28 мм
Оберти:до 1950 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P140 Grey/White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P140 Grey/White
Усі ціни 24 →Arctic BioniX P140 (ACFAN00160A) Grey/White ACFAN00160A | 499 грн. |
Вентилятор Arctic BioniX P140 Grey/White (ACFAN00160A) ACFAN00160A | 499 грн. |
Кулер Arctic BioniX P140 Grey/White (ACFAN00160A) | 626 грн. |
Arctic BioniX P140 Grey/White ACFAN00160A | 569 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX P140 Grey/White
Ціни на ARCTIC BioniX P140 Grey/White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX P120 Grey/White | від 349 грн. | 22 пропозиції | ||
ARCTIC BioniX P140 Grey/White | від 499 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →