Вентилятор ARCTIC BioniX P140 Red (ACFAN00127A)
Відео 2Фото 6 |
ARCTIC BioniX P140 Red
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 28 мм
Оберти:до 1950 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P140 Red
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P140 Red
Усі ціни 20 →Arctic BioniX P140 (ACFAN00127A) Black/Red ACFAN00127A | 529 грн. |
Кулер Arctic BioniX P140 Red (ACFAN00127A) | 632 грн. |
Кулер для корпуса Arctic BioniX P140 Red (ACFAN00127A) ACFAN00127A | 581 грн. |
Кулер до корпусу Arctic BioniX P140 Red (ACFAN00127A) ACFAN00127A | 509 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX P140 Red
Ціни на ARCTIC BioniX P140 Red |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX P120 Red | від 397 грн. | 18 пропозицій | ||
ARCTIC BioniX P140 Red | від 509 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →