Apple iPad mini 2021 64 ГБ
Відео 32Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad mini 2021 64 ГБ
Усі ціни 151 →Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Purple (MK7R3) MK7R3 | 17 939 грн. |
Планшет Apple iPad mini 6 64GB, Wi-Fi (Space Gray) (MK7M3) MK7M3 | 18 499 грн. |
Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK7M3) | 19 352 грн. |
Планшет Apple A2567 iPad mini 2021 Wi-Fi 64GB, Space Grey (MK7M3RK/A) | 24 984 грн. |
Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Purple (MK7R3) | 19 303 грн. |
Найменший з «Айпадів» нарешті подолав рубіж з розмірами екрану по діагоналі менше 8 дюймів. Завдяки зменшенню навколоекранних рамок і відмови від окремої кнопки Home дисплей пристрою підріс до калібру 8.3 дюймів по діагоналі.
Панель Liquid Retina
Apple iPad mini 2021 просувається в якості компактного рішення для носіння на повсякденній основі або виконання ряду специфічних задач по роботі. Модель оснастили соковитою і яскравою панеллю Liquid Retina з піковим порогом яскравості 500 кд/м², технологією True Tone (адаптує колірну температуру під умови навколишньої освітленості) і підтримкою стилуса Apple Pencil 2. Перо другого покоління кріпиться до металевої рамки планшета на магніті.
Приріст показників
При прямому порівнянні з Apple iPad mini 2019 продуктивність новоспеченого планшета збільшилася на 40 %, а його графічного ядра — приблизно на 80 %. Для підключення периферії в моделі передбачений симетричний роз'єм USB-C. Версія пристрою з підтримкою «сімок» підтримує роботу у високошвидкісних мережах 5G.
Врівноважене оснащення
На подив планшет приємно порадує якістю фото- і відеозйомки. Модель обладнана 12 МП тильною камерою зі світлосильною оптикою f/1.8 і 12 МП фронталкою для відеодзвінків і зйомки селфі-кадрів. При утриманні планшета в альбомній орієнтації якісний звуковий супровід відеоряду, що проглядається на екрані, забезпечують стереодинаміки. Ще один приємний дріб'язок – сканер відбитка пальця в кнопці вмикання пристрою на верхньому торці корпусу, яка переїхала туди через відмову від використання круглої підекранної клавіші Home. Разом з розглянутою моделлю компанія Apple представила класичний iPad 2021 в старомодному дизайні.
Модификації Apple iPad mini 2021
Ціни на Apple iPad mini 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2021 64 ГБ | від 17 335 грн. | 151 пропозиція | ||
Apple iPad mini 2021 64 ГБ / 5G | від 26 089 грн. | 82 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ | від 20 247 грн. | 117 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2021 256 ГБ / 5G | від 30 679 грн. | 75 пропозицій |