Apple iPad Air 2022 64 ГБ
Відео 28Фото 15 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Air 2022 64 ГБ
Усі ціни 231 →Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Pink (MM9D3) MM9D3 | 20 699 грн. |
Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3) | 20 974 грн. |
Apple iPad Air, 64GB, Wi-Fi, Space Gray (MM9C3) (2022) MM9C3 | 21 099 грн. |
Планшет Apple A2588 iPad Air 10.9" M1 Wi-Fi 64GB Space Gray (MM9C3RK/A) | 28 820 грн. |
Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3) | 21 213 грн. |
Купувався для малювання ілюстрацій і для цього він топовий. Ігри літають бо процесор по потужності як на ноутах. Жодних лагів під час малювання чи ігрів за кілька місяців роботи не було. якість зображення, швидкість і стабільність роботи кнопка розблокування шарудити і трохи дрібжити якщо потрясти. не очікувано для техніки від apple. думав мені шлюб попався, але перевірив ще на кількох - така сама ситуація |
Потужний процесор M1
Останнім часом компанія Apple активно переводить ноутбуки, комп'ютери та планшети на фірмові процесори з ARM-архітектурою, тому 5 покоління iPad Air отримало чип M1. І це, швидше за все, стане основною причиною купівлі нової моделі, оскільки, за словами компанії, продуктивність центрального процесора зросла на 60%, а графічного – у 2 рази порівняно з попередником. Численні тести підтверджують високу потужність M1, завдяки якій планшет може навіть потягатися з ноутбуком. А якщо в цілому, то гаджет без проблем справляється із найскладнішими завданнями, вимогливими іграми, повсякденними розвагами та роботою з різними програмами для малювання, редагування фото та відео, які необхідні для професійної діяльності. Якщо додати сюди ще й операційну систему iPadOS з плавним інтерфейсом, функцією багатозадачності та великою кількістю оптимізованих програм App Store – отримуємо приємне та максимально комфортне використання гаджета. До того ж, з такою продуктивністю планшет прослужить вам не один рік.
На жаль, незважаючи на новий чип, автономність пристрою залишилася на колишньому рівні: одного заряду має вистачити на 10 годин активної роботи в режимі відеоплеєра або веб-серфінгу. Тобто при звичайному використанні заряджати девайс доведеться раз на півтора-два дні. Це непоганий показник, але від M1 ми очікували більшого.
знайди відмінності
В іншому Apple iPad Air 2022 мало чим відрізняється від попереднього покоління. Він отримав металевий корпус, сканер відбитків пальців Touch ID, вбудований у кнопку включення, стереодинаміки та дві 12-мегапіксельні камери ззаду та спереду. Навряд чи хтось використовує планшет як фотоапарат, але все ж таки знімки він робить досить якісно. Основна камера дозволяє знімати фото та відео у форматі 4K і особливо добре справляється при денному освітленні, тому якщо під рукою немає смартфона, а треба терміново щось чи когось «клацнути» — iPad на допомогу. Фронтальна камера відмінно підійде для відеодзвінків, особливо з функцією Center Stage: вона сама знаходить ваше обличчя і фокусується на ньому під час розмови, рухаючись за вами. Тобто, більше не треба носити планшет по кімнаті — залиште його на столі, а камера сама підкоригує зйомку.
На передній панелі розташувався 10.9-дюймовий Liquid Retina дисплей з роздільною здатністю 2360х1640 пікселів та частотою 60 Гц (на жаль, ProMotion з підвищеною частотою розгортки залишається особливістю дорожчих моделей). До нього теж жодних питань немає: дисплей яскравий, деталізований, має олеофобне та антивідблискове покриття, вміє автоматично змінювати яскравість залежно від освітлення та підходить для будь-яких сценаріїв, будь то ігри, перегляд фільмів чи читання новин.
Аксесуари
Планшет можна доповнити стілус Apple Pencil 2-го покоління, який магнітиться до корпусу, і чохлом-клавіатурою Magic Keyboard для зручнішого використання, але на них доведеться витратитися - аксесуари в комплект поставки не входять.
Крім цього, гаджет оснащений USB-C з підвищеною швидкістю передачі даних та Wi-Fi 6, але при цьому позбавлений слота для карти пам'яті та 3.5 мм роз'єму для навушників, хоча для продукції Apple це стандартна історія. Доступна також версія з підтримкою SIM-карток та можливістю роботи в мережах 5G.
Таким чином, Apple iPad Air - одна з найпривабливіших пропозицій в асортименті Apple для тих покупців, яким потрібна висока продуктивність, але які не готові переплачувати просунуті можливості флагманської серії Pro.
Модификації Apple iPad Air 2022
Ціни на Apple iPad Air 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Air 2022 64 ГБ | від 20 065 грн. | 231 пропозиція | ||
Apple iPad Air 2022 64 ГБ / 5G | від 20 899 грн. | 136 пропозицій | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ | від 27 199 грн. | 174 пропозиції | ||
Apple iPad Air 2022 256 ГБ / 5G | від 31 837 грн. | 123 пропозиції |