Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (2nd gen)
Фото 4 |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (2nd gen) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (2nd gen)
Усі ціни 82 →Apple Magic Keyboard Folio with TrackPad for iPad Pro 11 2021 Black (MXQT2 | 11 372 грн. |
Клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro 11, iPad Air (4/5th generation) (Bl | 11 199 грн. |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" 3rd gen. and iPad Air 4th gen. - US | 10 719 грн. |
Чохол-клавіатура Apple Magic Keyboard для iPad Pro 11" 2nd Gen (MXQT2) | 10 999 грн. |
Аксесуар для iPad Apple Smart Keyboard Magic Black (MXQT2) for iPad Air 20 | 11 299 грн. |
З релізом «операційки» iPadOS 13.4 топовим «яблучним» планшетів дісталася підтримка підключення мишок і трекпад. Останній можна споглядати в арсеналі клавіатури Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (2nd gen), випущеної «в люди» на зорі весняної пори 2020 року.
Магія Apple
«Магічні» клавіатури не з чуток знайомі «маководам», тобто користувачам комп'ютерної техніки Apple. Відтепер таку можна прикупити і для планшета. Клавіатура близька за духом MacBook Pro 16. У ній використовується ножичний механізм кнопок з ходом близько 1 мм і застосовується м'яке підсвічування. Дещицю місця в нижньому сегменті клавіатурного блока виділено під вищезгаданий трекпад. З його допомогою буде набагато зручніше редагувати тексти, переміщати курсор і користуватися благами жестів Multi-Touch.
Ергономічна підставка
У моделі встановлений шарнір нового типу, що змушує планшет буквально парити над поверхнею клавіатури. Кут «посадки» планшета на підставку піддається регулюванню аж до нахилу на 130°. Збоку в основі чохла-клавіатури видніється проріз порту USB-C, який стане доречним для підзарядки планшета під час роботи або підключення зовнішньої периферії.
Профі-аксесуар
А тепер про ложку дьогтю в бочці з медом. Вартість «магічної» клавіатури практично схожа на ціннику класичного «АйПада» на мінімалках (зразка 2018 або 2019 року). Втім, це справжній профі-інструмент, який купують для «прокачування» функціональних якостей саме Pro-версій «яблучних» планшетів. Сумісність чохла клавіатури «11-му розмірі» заявлена для моделей iPad Pro першого (2018) і другого (2020) поколінь.