Клавіатура
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (4th gen)
Відео 1Фото 4 |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (4th gen) |
|
Клавіатура оснащена наскрізним C USB портом для заряджання планшета.
Чохол-клавіатура з трекпадом для iPad Pro 12.9". Сумісна з моделями 3-го (2018 м) і 4-го (2020 м) поколінь.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (4th gen)
Усі ціни 9 →Клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro 12.9 (Black) (MJQK3/MXQU2) MJQK3/MX | 12 499 грн. |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" 4th Gen. (MXQU2) MXQU2 | 12 099 грн. |
Аксесуар для iPad Apple Smart Keyboard Magic Black (MXQU2) for iPad Pro 12 | 15 199 грн. |
Аксессуар для iPad Apple Smart Keyboard Magic Black (MXQU2) for iPad Pro 1 | 15 199 грн. |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9 4th Gen. (MXQU2) (MXQU2) | 13 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →