Ноутбук Apple MacBook Air 2022 [MLXY3]
Відео 33Фото 37 | від 41 499 до 59 499 грн. Порівняти ціни 54 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 8-Core ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 2022 96
Характеристики
Apple MacBook Air 2022 [MLXY3] |
|
Оновлений процесор M2,
аудіосистема з чотирма динаміками,
Магнітний порт MagSafe 3 для зарядки,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням.
8‑ядерний графічний процесор.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 30 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 2022 [MLXY3]
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M2 Silver MLXY3 (Mid 2022) M2 8CPU 8GPU 8G | 45 983 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M2 Silver 2022 (MLXY3) MLXY3 | 42 679 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M2 2022 | 256Gb | 8Gb | 8-core GPU | Silver (MLXY3 | 43 560 грн. |
MacBook Air 13 Retina, Silver, 256GB, 8 CPU / 8 GPU, 8GB RAM with Apple M2 | 44 599 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M2 8/256GB 2022 (MLXY3UA/A) Silver MLXY3UA/A | 53 499 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
25 січня 2023, 13:47
Можливість зарядки через Thunderbolt #
В цьому МакБуці залишилася можливість заряджати його через Thunderbolt? Чи тільки через MagSafe?
Відеоогляди
Рекомендуємо