Ноутбук Apple MacBook Pro 13 2019 [MV972]
Відео 25Фото 7 | від 30 733 до 94 111 грн. Порівняти ціни 6 →Дисплей:13.3 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i5, 8279U, 2.4 ГГц Відеокарта:Iris Plus Graphics 655 ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.37 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 13 2019 16
Характеристики
Apple MacBook Pro 13 2019 [MV972] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ноутбука Apple MV972:
- Використовуючи перехідники з Thunderbolt 3 можна підключити пристрої FireWire, Gigabit Ethernet, Mini DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (купується окремо).
- Сенсорна панель Force Touch враховує силу тиску і відрізняється підтримкою технології тактильної віддачі.
- В клавіатуру вбудована сенсорна панель Touch Bar з підтримкою Multi-Touch.
- В комплекті: кабель USB-C для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 61 Вт
- Три мікрофона
Де купити Apple MacBook Pro 13 2019 [MV972]
Сортувати
Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2019 (MV972) | 94 111 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2019) [MV972] MacBook Pro 13 (2019) [MV972] | 55 503 грн. |
Apple MacBook Pro 13'' 512GB 2019 (MV972) Space Gray Approved | 31 043 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 13 512GB Retina Space Gray with Touch Bar 2019 ( | 51 899 грн. |
Apple MacBook Pro 13'' 512GB 2019 (MV972) Space Gray Approved | 30 733 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 13 Space Gray 2019 (MV972) MV972 | 52 396 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо