Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2021 [Z14W/5]
Відео 50Фото 17 | від 124 749 до 132 865 грн. Порівняти ціни 4 →2021 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6швидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M1 Pro, 3.2 ГГц Відеокарта:M1 Pro 16-Core ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD, 2048 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2021 28
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2021 [Z14W/5] |
|
miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M1,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система з шести динаміків Hi-Fi рівня.
Присутній порт HDMI, Магнітний MagSafe 3 для зарядки, кардридер.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2021 [Z14W/5]
Сортувати
Apple Macbook Pro 16" M1 Pro 2TB Space Gray Custom (Z14W00108) 2021 | 127 183 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Space Gray 2021 (Z14W00108) MacBook Pro 16 Sp | 132 865 грн. |
Apple Macbook Pro 16" M1 Pro 2TB Space Gray Custom (Z14W00108) 2021 | 124 749 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Space Gray 2021 (Z14W00108) Z14W00108 | 126 681 грн. |
Закрити
Чудовий ноутбук! Користуюсь пів року і ще жодного разу не навантажив на стільки, щоб працювали вентилятори. Найкращий звук та екран, дуже зручна клавіатура. Продуктивність
Екран Звук Матеріали Збирання Важкий
Великий блок живлення. Олександр : користуюся Apple MacBook Pro 16 (2021) кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо