Зварювальний інвертор Apro MMA-140 894501
Фото 13 |
Apro MMA-140 894501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro MMA-140 894501
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-140 20-140А ел 4мм 2,5+1.5м + наб | 3 321 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-260, ел.4мм, + набір кабелів (894 | 3 319 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-140, 20-140 А, 1.6-4 мм | 3 186 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →