Зварювальний напівавтомат-інвертор Apro MIG-140 894562 (894562)
Фото 8 |
Apro MIG-140 894562 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro MIG-140 894562
Усі ціни 6 →Зварювальний напівавтомат Apro MIG-140 | 12 000 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-140, 20-140А, ел.4мм, пр.0. | 6 560 грн. |
Зварювальний напівавтомат Apro MIG-140 (894562) | 6 674 грн. |
Зварювальний напівавтомат Apro-MIG-140 1 шт. | 6 729 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний APRO 3в1 MIG-140 + набір кабелів | 6 832 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-140, 20-140А, ел.4мм, пр.0. | 6 976 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →