Зварювальний напівавтомат-інвертор Apro MIG-160 894560 (894560)
Фото 6 |
Apro MIG-160 894560 160 A 4 кВA 200 A 5 кВA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro MIG-160 894560
Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-160 + набір кабелів | 9 199 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-160, 20-160А, ел.4мм, пр.0. | 8 904 грн. |
Зварювальний напівавтомат Apro MIG-300 (894560) | 9 680 грн. |
Інверторний зварювальний напівавтомат APRO MIG-160, 20-160А, ел.4мм, пр.0. | 10 118 грн. |
Зварювальний напівавтомат 20-160А. 0,6-1,0 мм. 1,6-4мм. MIG-160 APRO | 9 581 грн. |
Модификації Apro MIG-160 894560
Ціни на Apro MIG-160 894560 |
---|---|---|---|---|
Apro MIG-160 894560 | від 8 904 грн. | 6 пропозицій | ||
Apro MIG-200 894561 | від 10 659 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →