Зварювальний інвертор Apro MMA-160 894500
Фото 6 |
Apro MMA-160 894500 |
|
У комплекті кабель маси, щітка-молоток, зварювальна маска та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro MMA-160 894500
Усі ціни 6 →Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-160, 20-160А, ел.3мм | 2 985 грн. |
Зварювальний інвертор Apro MMA-160 (894500) | 3 608 грн. |
Зварювальний інвертор Apro-MMA-160 1 шт. | 3 696 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-160, 20-160А, ел.3мм | 3 000 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-160, 20-160 А, 1.6-3 мм кейс | 3 402 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-160, 20-160А, ел.3мм | 2 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →