Зварювальний інвертор Apro MMA-280K 894512
Відео 1Фото 13 |
Apro MMA-280K 894512 |
|
У комплекті кабель електродотримача, кабель маси, зварювальна маска-щиток, щітка-молоток та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro MMA-280K 894512
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-280 K, ел.5мм, + набір кабелів, к | 4 285 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-280 K, ел.5мм, + набір кабелів, к | 4 299 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-280K ел-5мм + набір кабелів кейс | 4 110 грн. |
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-280 K, ел.5мм + набір кабелів, ке | 4 556 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apro MMA-280K 894512
Ціни на Apro MMA-280K 894512 |
---|---|---|---|---|
Apro MMA-280LV 894513 | від 3 812 грн. | 3 пропозиції | ||
Apro MMA-280 894511 | від 3 966 грн. | 3 пропозиції | ||
Apro MMA-280K 894512 | від 4 110 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →