Надувний човен Aqua-Storm STO STO-250
Фото 3 | Товар застарів 4 755 грн. Тип: гребний; Кількість місць: 2; Вантажопідйомність (кг): 190; Тип днища: плоске; Покриття днища: рейкова слань; Транець: немає; Сидіння: жорсткі фіксовані; рим; леєрний трос; Діаметр балона (см): 32; Розміри (см): 250х120; Вага (кг): 18; Весла; Насос; Ремкомплект; Сумка для човна; |
Aqua-Storm STO STO-250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqua-Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqua-Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aqua-Storm STO STO-250
Ціни на Aqua-Storm STO STO-250 |
---|---|---|---|---|
Aqua-Storm STO STO-210 | від 5 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Aqua-Storm STO STO-230 | від 5 755 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-Storm STO STO-249 | від 6 633 грн. | 4 пропозиції |