Надувний човен Bark BT-290
Відео 5 |
Bark BT-290 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-290
Усі ціни 14 →Bark BT-290 | 10 846 грн. |
Bark BT-290 | 10 942 грн. |
Лодка надувная Bark BT-290 | 13 590 грн. |
Надувний човен ПВХ Bark Bт-290 (Барк) двомісна моторна | 12 095 грн. |
Двомісний моторний надувний човен Bark BT-290 з рейковим настилом | 12 095 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark BT-290
Ціни на Bark BT-290 |
---|---|---|---|---|
Bark BT-270 | від 10 250 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark BT-290 | від 10 846 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark BT-310 | від 11 054 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark BT-330 | від 12 402 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →