Вудилище Favorite Cobalt CBL-902M
Favorite Cobalt CBL-902M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Cobalt CBL-902M
Усі ціни 25 →Спининговое удилище Favorite Cobalt CBL-902M 2.7m, 9-28g, Mod.Fast (1693.0 | 1 961 грн. |
Спиннинг Favorite Cobalt CBL-902M 2.70m 9-28g Mod.Fast (1693.02.40) | 1 960 грн. |
Вудилище Favorite Cobalt CBL-902M 2.7m (1693.02.40) | 1 960 грн. |
Удилище Favorite Cobalt CBL-902M 2.7m (1693.02.40) 1693.02.40 | 1 960 грн. |
Вудилище Favorite Cobalt CBL-902M 2.7m (1693.02.40) 1693.02.40 | 1 960 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →