Надувний човен Bark B-280NP
Bark B-280NP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-280NP
Усі ціни 15 →Bark B-280NP | 8 488 грн. |
Човен надувний Bark В-280NP | 9 130 грн. |
Лодка надувная Bark B-280NP | 10 540 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-280NP (насос, рем. комплект, сумка, весл | 9 130 грн. |
Тримісний гребінний надувний човен Bark (Барк) B-280NP тримісний | 9 381 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark B-280NP
Ціни на Bark B-280NP |
---|---|---|---|---|
Bark B-260NP | від 7 827 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270NP | від 8 726 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280NP | від 8 414 грн. | 16 пропозицій | ||
Bark B-300NP | від 9 394 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →