Надувний човен Bark B-260NPD
Bark B-260NPD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-260NPD
Усі ціни 14 →Bark B-260NPD гребная, двухместная со слань-книжкой | 11 012 грн. |
Човен надувний Bark В-260NPD | 8 840 грн. |
Лодка надувная Bark B-260NPD | 10 200 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-260NPD (насос, рем. комплект, сумка, вес | 8 840 грн. |
Надувний човен ПВХ Bark B-260NPD (Барк) з транцем, сланню, привальним брус | 9 078 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bark B-260NPD
Ціни на Bark B-260NPD |
---|---|---|---|---|
Bark B-260NPD | від 8 149 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-270NPD | від 9 037 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-280NPD | від 8 760 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-300NPD | від 9 705 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →