Надувний човен Bark B-260N
Bark B-260N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-260N
Усі ціни 13 →Bark B-260N гребная, двухместная со слань-книжкой | 10 058 грн. |
Човен надувний Bark В-260N | 7 810 грн. |
Лодка надувная Bark B-260N | 9 020 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-260N (насос, рем. комплект, сумка, весла | 7 810 грн. |
Двомісний гребний надувний човен Bark (Барк) В260N з транцем, рейковим нас | 8 028 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bark B-260N
Ціни на Bark B-260N |
---|---|---|---|---|
Bark B-210N | від 6 248 грн. | 6 пропозицій | ||
Bark B-230N | від 6 697 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-250N | від 7 204 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-260N | від 7 204 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270N | від 8 057 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-280N | від 7 838 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-300N | від 8 772 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →