Надувний човен Bark BT-290D
Bark BT-290D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-290D
Усі ціни 14 →Bark BT-290D | 11 019 грн. |
Bark BT-290D | 11 116 грн. |
Човен моторний надувний Bark BT-290D | 11 950 грн. |
Лодка надувная Bark BT-290D | 13 800 грн. |
Двомісний моторний надувний човен Барк (Bark) BT-290D | 12 282 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bark BT-290D
Ціни на Bark BT-290D |
---|---|---|---|---|
Bark BT-270D | від 10 410 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark BT-290D | від 11 019 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark BT-310D | від 11 238 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark BT-330D | від 12 564 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →