Надувний човен Bark B-300P
Bark B-300P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-300P
Усі ціни 17 →Bark B-300P | 8 772 грн. |
Bark B-300P | 8 849 грн. |
Човен надувний Bark В-300P | 9 510 грн. |
Лодка надувная Bark B-300P | 10 980 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-300P (насос, рем. комплект, сумка, весла | 9 510 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark B-300P
Ціни на Bark B-300P |
---|---|---|---|---|
Bark B-260P | від 7 227 грн. | 18 пропозицій | ||
Bark B-270P | від 8 092 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-280P | від 7 838 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-300P | від 8 772 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →