Надувний човен Bark B-270D
Bark B-270D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-270D
Усі ціни 10 →Bark B-270D | 7 792 грн. |
Bark В-270D гребная, двухместная со слань-книжкой | 10 837 грн. |
Лодка надувная Bark B-270D | 9 760 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-270D (насос, рем. комплект, сумка, весла | 8 450 грн. |
Двомісний гребний надувний човен Барк (Bark) B 270D, пересувні сидіння (ре | 8 686 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bark B-270D
Ціни на Bark B-270D |
---|---|---|---|---|
Bark B-190D | від 4 749 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-220D | від 5 406 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-230D | від 6 420 грн. | 9 пропозицій | ||
Bark B-240D | від 6 075 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-250D | від 6 847 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-260D | від 6 893 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-270D | від 7 792 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-280D | від 7 527 грн. | 8 пропозицій | ||
Bark B-300D | від 8 449 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →