Картридж для води Aquafilter FCCA20BB
Aquafilter FCCA20BB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCA20BB
Усі ціни 12 →Картридж вугільний Aquafilter FCCA20BB | 989 грн. |
Aquafilter Aquafilter FCCA20BB (Уголь) | 705 грн. |
Картридж угольный гранулированный, Big Blue 20, Aquafilter FCCA20BB | 785 грн. |
Картридж з кокосовим гранулатом із вбудованим постфільтром Aquafilter 4.5х | 609 грн. |
Вугільний гранульований картридж Aquafilter FCCA20BB | 699 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →