Змішувач Aquasanita 2561 (2561-202)
Aquasanita 2561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita 2561
Усі ціни 17 →Змішувач Aquasanita Eko 2561 601 Black - Metallic | 3 444 грн. |
Смеситель для кухни Aquasanita Eko 2561-202 | 3 402 грн. |
Змішувач для кухні Aquasanita Eko 2561-601 | 2 999 грн. |
Змішувач кухонний Aquasanita Eko 2561-202 Alumetallic, сірий металік | 3 528 грн. |
Змішувач Aquasanita Eko 2561 710 Alba -Withe | 3 444 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →