Змішувач Aquasanita Sabiaduo 2963
Відео 5Фото 4 |
Aquasanita Sabiaduo 2963 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita Sabiaduo 2963
Усі ціни 56 →Змішувач Aquasanita Sabiaduo 2963 601 Black - Metallic | 7 011 грн. |
Трёхпозиционный кран-смеситель AquaSanita Sabiaduo 2963-001 Хром | 5 600 грн. |
Змішувач кухонний Aquasanita Sabiaduo 2963-001 chrome | 5 640 грн. |
Змішувач Aquasanita Sabiaduo 2963 710 Alba -Withe | 7 011 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →