Змішувач Aquasanita 2813
Aquasanita 2813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita 2813
Усі ціни 46 →Змішувач Aquasanita Ambra 2813 601 Black - Metallic | 4 633 грн. |
Смеситель для кухни Aquasanita Ambra 2813-110 | 4 576 грн. |
Змішувач для кухні Aquasanita Ambra Cerrus 2813-120 | 4 033 грн. |
Змішувач кухонний Aquasanita Ambra 2813-112 Ora, темно-бежевий | 4 746 грн. |
Змішувач Aquasanita Ambra 2813 111 Silica-Ivory | 4 633 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →