Змішувач Akva Rodos Boston 91365
Akva Rodos Boston 91365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Boston 91365
Змішувач для кухні АКВА РОДОС BOSTON / 91365 (АР000040407) | 3 710 грн. |
Кухонний Змішувач-кран AQUA RODOS Boston 91365 АР0000290 | 2 783 грн. |
Змішувач для кухні Aqua Rodos Boston 91365 | 2 978 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →