Поверхневий насос Aquatica 775098
Відео 1Фото 5 |
Aquatica 775098 відцентровий 2.5 м³/год 46 м 3.6 м³/год 50 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775098
Усі ціни 12 →Відцентровий поверхневий насос Aquatica JETSa80 1.1 кВт 60 л/хв 0.3 м кабе | 3 365 грн. |
Aquatica Aquatica JETSa80 (775098) 775098 | 3 895 грн. |
Насос Aquatica відцентровий 1.1 кВт. (775098) | 3 895 грн. |
Насос відцентровий самовсмоктувальний Aquatica нержавіючий 1.1кВт Hmax 50м | 3 895 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Aquatica 1.1кВт Hmax 50м Qmax 60л/хв нерж ( | 3 365 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 775098
Ціни на Aquatica 775098 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 775097 | від 3 250 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 775098 | від 3 365 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →