Свердловинний насос Aquatica 777212
Відео 26 |
Aquatica 777212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777212
Шнековый насос Aquatica 4QGD1.8-50-0.5 (777212) | 4 711 грн. |
Насос шнековий Aquatica 0.5 кВт H 107 м Q 40 л / хв 96 мм (777212) | 4 267 грн. |
Aquatica Насос шнековый Aquatica (DONGYIN) 0.5кВт H 107(51)м Q 40(30)л/мин | 4 267 грн. |
Насос шнековий Aquatica (DONGYIN) 0.5 кВт H 107 м Q 40 л/хвил 96 мм (77721 | 4 267 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 777212
Ціни на Aquatica 777212 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777211 | від 3 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777212 | від 4 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777213 | від 4 954 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777214 | від 5 648 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →