Свердловинний насос Aquatica 778212
Aquatica 778212 95 м 1.8 м³/год 107 м 2.4 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 778212
Усі ціни 9 →Aquatica насос шнековый 0.5кВт H 107(34)м Q 40(30)л/мин Ø96мм 10м каб (778 | 3 557 грн. |
Насос Aquatica шнековий 0.5кВт. 30л /хв. 778212 | 3 660 грн. |
Насос шнековий Aquatica 0.5кВт H 107(34)м Q 40(30)л/хв d96мм (778212) | 3 660 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Aquatica 4QGDM1.8-50-0.5 (778212) 4QGDM1 | 3 162 грн. |
Aquatica Насос шнековый Aquatica 0.5кВт H 107(34)м Q 40(30)л/мин D96мм 10м | 3 660 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Aquatica 778212
Ціни на Aquatica 778212 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 778211 | від 3 007 грн. | 9 пропозицій | ||
Aquatica 778212 | від 3 162 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →