Сковорідка Arcos Samoa 716410 26 см
Фото 3 | 2 052 грн. Купити! Сковорода Arcos Samoa d26 см алюміній з антипригарним покриттям (716400)Маркетплейс: Rozetka.ua MrPotЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Arcos Samoa 716410 |
|
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Arcos Samoa 716410
Ціни на Arcos Samoa 716410 |
---|---|---|---|---|
Arcos Samoa 716000 18 см | від 1 351 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos Samoa 716310 24 см | від 1 983 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos Samoa 716410 26 см | від 2 052 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →